گازرسانی به چند شهر سیستان و بلوچستان به شرکت گاز خراسان جنوبی واگذار شد
گازرسانی به چند شهر سیستان و بلوچستان به شرکت گاز خراسان جنوبی واگذار شد
خراسان جنوبی _ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: عملکرد موفق گازرسانی در استان موجب شد گازرسانی به چند شهر سیستان و بلوچستان نیز به شرکت گاز استان خراسان جنوبی واگذار شود.

به گزارش صفحه روز ، علیرضا عباس‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی امروز با بیان این مطلب در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت استان خاطرنشان کرد: در سال اول آغاز به‌کار دولت سیزدهم  برنامه‌های هفته دولت توانست دستاورها و خدمات دولت را به خوبی به اطلاع مردم برساند.

وی  تأکید کرد: ستاد بزرگداشت هفته دولت استان  با فعالیت کمیته‌های ۱۴گانه شکل گرفت که به نظر اینجانب و تأیید استاندار برنامه‌های کمیته‌ها در مجموع رضایت بخش بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: دولت  سیزدهم در یک سال گذشته در حوزه‌های مختلف اتفاقات ارزشمندی رقم زده  که توانستیم آنها را به درستی به اطلاع مردم برسانیم.

عباس‌زاده تصریح کرد: استان خراسان جنوبی توانست در جشنواره شهید رجایی به عنوان یکی از استان‌های برتر معرفی شود که خود نشان از همکاری، همیاری و همدلی مجموع دستگاه‌های اجرایی استان  است.

وی افزود: باید ساختار ستاد بزرگداشت هفته دولت جهت استفاده در هفته‌های دولت و دهه‌های مبارک فجر آتی حفظ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی متذکر شد: فعالیت‌های صورت پذیرفته در کمیته‌ها باید جهت بهره‌گیری در سال‌های بعد توسط کمیته‌های کمیته اطلاع‌رسانی و تولید محتوا مستندسازی شود‌ زیرا در طول سال و سالیان آینده کاربرد دارد و می‌توان از آن جهت آماده‌سازی گزارش عملکرد سال‌های بعد، گزارش جامع پایان دولت و غیره بهره برد.

عباس‌زاده افزود: برنامه‌های برگزار شده در طول هفته دولت باید  آسیب‌شناسی شده و نقاط ضعف و قوت احتمالی آن مورد بررسی قرار گیرد تا برنامه‌های مشابه در سال‌های بعد از کیفیت بهتری برخوردار شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری  خراسان جنوبی بیان کرد: تکلیف اداره کل بازرسی استانداری را نیز ارائه بازخوردهای مثبت و منفی برنامه‌های هفته دولت در بین مردم عنوان کرد.

وی اظهار داشت: امسال کار گازرسانی به  روستاها به اتمام رسید و پیرو آن کل جمعیت شهری و روستایی استان گازدار شدند و در آینده نزدیک نیز گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی و شهرک های صنعتی استان به اتمام می‌رسد و این در حالی است که دو سال قبل شاخص گازرسانی روستایی در  سی درصد بوده است.

عباس‌زاده افزود: عملکرد موفق گازرسانی در استان موجب شد گازرسانی به چند شهر سیستان و بلوچستان نیز به شرکت گازاستان خراسان جنوبی واگذار شود.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم مشابه آن چه در گازرسانی رقم خورد، در دیگر شاخصه‌های توسعه‌ای نظیر تأمین فضای آموزشی و  آبرسانی به روستاهای استان نیز به توفیق برسیم.

  • منبع خبر : فارس