کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند
کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان اردبيل گفت: کارگران در خط مقدم تولید هستند و به عنوان سربازان جنگ اقتصادی، با همه توان تلاش می‌کنند تا نيازهاي كشور را برآورده سازند.

به گزارش صفحه روز، هاشم علایی در جریان بازدید از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل۲ ضمن خداقوت و خسته نباشید به پرسنل و کارگران سخت‌کوش این واحدهای تولیدی، اظهار داشت: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی است تا قدردان زحمات کارگران پرتوان و تلاشگر باشیم.

علایی ادامه داد: کارگران به عنوان ستون اصلی تولید و توسعه اقتصادی استان، نیازمند توجه جدی هستند که باید تلاش کنیم از تمامی ظرفیت‌های ممکن برای حمایت از این قشر کوشا و بی ادعا استفاده کنیم.

وی رشد و توسعه صنعتی استان را در گروی توانمندی و استعداد کارگران تلاشگر و نوآور برشمرد و افزود: وظیفه ما مسئولان هموار کردن مسیر تولید است تا با ایجاد زمینه‌های تولید و اشتغال، کمک کنیم تا آسایش خاطر و امنیت شغلی این قشر زحمت کش و ایجاد اشتغال برای فرزندان آنها مهیا شود.

علایی تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل به عنوان یک شرکت توسعه‌ای تلاش می‌کند با ایجاد زیرساخت‎ها و مهیا کردن بسترهای سرمایه گذاری، نسبت به گردش چرخ‌های اقتصاد استان کمک کند.

شایان ذکر است بازدید از واحدهای تولیدی ارس تجهیز، رویای هفت آسمان و آرتا سرام قائم در شهرک صنعتی اردبیل۲، از جمله برنامه‌های بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در روز گرامیداشت کار و کارگر بود.

در پایان این بازدیدها، طی اهدای لوح و شاخه گلی از زحمات کارگران این واحدهای تولیدی تشکر و قدردانی شد.