پیش‌بینی بارش سنگین برف در جاده‌های شمال/ احتمال انسداد محورها طی ساعات آینده
پیش‌بینی بارش سنگین برف در جاده‌های شمال/ احتمال انسداد محورها طی ساعات آینده
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به پیش‌بینی بارش سنگین برف طی ساعات آینده، گفت: احتمال انسداد جاده‌های شمال در ساعات آینده وجود دارد.

به گزارش صفحه روز،  یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت جاده‌های شمال، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد بارش برف در ارتفاعات و بارش باران و لغزندگی سطح راه‌‌ها در تمامی جاده‌های شمال هستیم.

وی افزود: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی درباره بارش برف در محورهای کوهستانی سوادکوه،کیاسر، چالوس و هراز، همراه داشتن زنجیرچرخ برای تردد در جاده‌های کوهستانی و برف‌گیر استان الزامی است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات کیاسر، سوادکوه و کندوان، اضافه کرد: طی ساعات آینده شاهد سنگین شدن بارش برف در ارتفاعات محورهای شمال هستیم که احتمال انسداد جاده‌ها وجود دارد.

جهان‌تاب با اشاره به تداوم محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال، اضافه کرد: تردد کامیون و کامیونت از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تریلی‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است، تصریح کرد: اعمال محدودیت ترافیکی باتوجه به شرایط ترافیکی در دستور ‌کار پلیس قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد خودروها در محدوده مرزن‌آباد محور کندوان در مسیر شمال سنگین و در سایر نقاطع، محور هراز، محور سوادکوه و کیاسر به‌صورت پرحجم مقطعی نیمه‌سنگین است.

جهان‌تاب با تاکید بر پرهیز از تردد و توقف در محورهای کوهستانی شمال، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.