واگذاری ۲۵۰ انشعاب رایگان گاز به جامعه هدف در اردبیل
واگذاری ۲۵۰ انشعاب رایگان گاز به جامعه هدف در اردبیل
اردبیل- مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از واگذاری 250 انشعاب رایگان گاز به جامعه هدف در 6 ماهه اول سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش صفحه روز، میر سعید سید متین مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به بهره مندی ۲۵۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی از گاز طبیعی در ۶ ماهه اول سالجاری اظهار کرد: یکی از شاخص های عملکردی شرکت گاز توانمند سازی جامعه هدف و اختصاص انشعاب گاز طبیعی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی می باشد که بعنوان یکی از اقدامات مهم در راستای ارائه خدمات حمایتی برای افراد تحت پوشش این سازمان ها صورت می گیرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام یافته در خصوص مسئولیت های اجتماعی این شرکت در بهره مندی افراد بی بضاعت از خدمات شرکت گاز عنوان کرد: برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف این مجموعه در راستای اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه ، آمادگی کامل داریم و در همین راستا در ۶ ماهه سالجاری ۱۵۱ انشعاب گاز رایگان برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و تعداد ۳۸ انشعاب گاز به خانواده های محترم تحت پوشش بهزیستی تخصیص داده شده که همه این خدمات به صورت رایگان ارائه شده است.

سید متین با اشاره به این نکته که این اقدام در تمامی ادارات گاز رسانی استان  انجام می شود افزود: مددجویان تحت پوشش دو سازمان در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده ننموده اند می توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز  استفاده کنند.

گفتنی است شرکت گاز استان اردبیل از بدو تأسیس تا بحال به بیش از ۵۳۵ هزار مشترک خدمات گازرسانی ارایه می دهد که از این تعداد ۳۹۰ هزار مشترک شهری و ۱۴۵ هزار مشترک روستائی می باشند.