واحدهای صنفی سطح شهر اردبیل ساماندهی می‌شود
واحدهای صنفی سطح شهر اردبیل ساماندهی می‌شود
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: واحدهای صنفی سطح شهر اردبیل که منجر به سد معبر شده‌اند مدیریت و ساماندهی می‌شوند. 

به گزارش خبرنگار صفحه روز از اردبیل، مهدی صفری در جلسه ساماندهی واحدهای صنفی سطح شهر؛ اظهار کرد: رفع سد معبر یکی از مهم‌ترین خواسته شهروندان از شهرداری است که با هماهنگی‌های صورت گرفته با اداره بهداشت، اتاق اصناف و نیروی انتظامی مقرر شد کمیته‌ای تخصصی در مدیریت پیشگیری و تخلفات شهری شهرداری تشکیل و به‌صورت دوره‌ای و مرتب با برگزاری گشت‌های تلفیقی به ساماندهی اصناف فعال در سطح شهر بپردازند.

وی با بیان این‌که با اصنافی که منجر به سد معبر می‌شود برخورد خواهد شد، گفت: با واحدهای صنفی متخلف که به اخطارهای شفاهی و کتبی شهرداری توجه نکنند با صدور اخطاریه‌های لازم اقدام به تشکیل پرونده جهت طرح در کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ شهرداری می‌شود.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل ضمن قدردانی از تعامل دستگاه‌های ذی‌ربط بر لزوم همکاری همه جانبه با مدیریت اصولی، تصریح کرد: برخی واحد‌های صنفی که در سطح شهر باعث ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی و گره‌های ترافیکی شده‌اند را حذف و نسبت به مکان‌یابی و جابه‌جایی مشاغل مزاحم و پر خطر اقدام خواهد شد تا زمینه خدمت رسانی به شهروندان تسهیل شود.