نماینده شرق هرمزگان: صف‌های بنزین مردم جنوب را کلافه کرده/ وزارت بهداشت به کمبود دارو پایان دهد
نماینده شرق هرمزگان: صف‌های بنزین مردم جنوب را کلافه کرده/ وزارت بهداشت به کمبود دارو پایان دهد
نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس از صف‌های طولانی سوخت در جنوب کشور انتقاد و از وزارت بهداشت نیز خواست تا به کمبود دارو در شهرهای مختلف پایان دهد.

به گزارش صفحه روز، فارس نوشت: حسین رییسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس امروز در تذکر شفاهی به مسؤولان اجرایی کشور از تریبون جلسه علنی مجلس اظهار کرد: از اقدامات وزیر راه در حوزه شرق هرمزگان تشکر می کنم اما با توجه به ترافیک و تصادف منجر به مرگ جاده میناب به جاسک انتظار می‌رود هرچه سریع تر این پروژه مهم که در راستای توسعه سواحل مکران است اقدام شود.

وی خواستار بهسازی و تعریض جاده میناب به رودان شد و گفت: از وزارت بهداشت می خواهیم به کمبود دارو و پزشک در مرکز درمانی شرق استان هرمزگان رسیدگی کند، متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد.

به گفته حسین رییسی، الگوی مصرف برق خانگی در هرمزگان ۲۰۰ کیلووات است اما از آنجائیکه در اسفندماه مردم به دلیل گرما از کولر استفاده می کنند مشترکین خانگی بالای ۵۰۰ کیلووات برق مصرف می کنند که خواهان اصلاح الگوی مصرف برق خانگی در هرمزگان هستیم چون قبض‌های بالای برق برای آنها صادر شده است.

نماینده میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد همچنین از صفوف بنزین در جنوب کشور که باعث خسته و کلافه شدن مردم به خصوص در مناطق جنوبی کشور و شرق استان هرمزگان انتقاد کرد و گفت: دولت در این زمینه چاره‌ای بیاندیشد.