نخستین شعبه حل اختلاف تخصصی در ری ایجاد می‌شود
نخستین شعبه حل اختلاف تخصصی در ری ایجاد می‌شود
تهران- نخستین شعبه تخصصی حل اختلاف در اتاق اصناف شهرستان ری با محوریت بررسی و برطرف‌سازی مشکلات صنفی در اتاق اصناف شهرستان ری ایجاد می‌شود.

به گزارش صفحه روز، داریوش قاسمی‌زاده رئیس دادگستری، غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان ری و عیوضخانی رئیس مجتمع شورای حل اختلاف شهرری صبح امروز به منظور ایجاد شعبه ویژه و اختصاصی صنوف در محل اتاق اصناف حضور یافتند.

در این برنامه داریوش قاسمی‌زاده رئیس دادگستری شهرری ضمن تقدیر از عملکرد اتاق اصناف در کنترل بازار و کشفیات قابل توجه کالاهای اساسی اظهار داشت: ایجاد شعبه حل اختلاف با همکاری همه جانبه اتاق اصناف شهرستان ری به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای افزایش صلح و سازش بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: در این شعبه به پرونده‌های اختلافات صنفی پرداخته می‌شود و در این راه از افراد معتمد و مجموعه‌ اتاق اصناف کمک گرفته می‌شود.

رئیس دادگستری شهرستان ری در ادامه گفت: تلاش می‌کنیم تا در روزهای آینده با هماهنگی رئیس شورای حل اختلاف و سرپرست شورای حل اختلاف ری این مهم را اجرایی کنیم.

در ادامه غلامرضا نوفرستی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری ابراز داشت: در حال حاضر بهترین نوع پایان پرونده ها اصلاح ذات‌البین است که امیدواریم با همکاری اتاق اصناف شهرستان ری این موضوع عملیاتی شود و از ظرفیت اتاق اصناف برای شرح و سازش استفاده خواهد شد.

وی افزود: ارتباط خوب و سازنده اتاق اصناف شهرستان ری و همکاران باعث شده در زمینه کاهش اختلافات انتظار ما از اتاق اصناف افزایش یافته و به دنبال اختصاص شعبه مربوطه هستیم.

منبع: تسنیم