موج جدید حملات مقاومت فلسطین به سرزمین‌های اشغالی/ ترور یکی دیگر از فرماندهان مقاومت
موج جدید حملات مقاومت فلسطین به سرزمین‌های اشغالی/ ترور یکی دیگر از فرماندهان مقاومت

به گزارش صفحه روز، به نقل از الجزیره‌، بامداد امروز گروه‌های مقاومت فلسطینی مناطق جنوبی سرزمین‌های اشغالی و نوار حاشیه‌ای اطراف باریکه غزه را آماج حملات موشکی و خمپاره‌ای خود قرار دادند. منابع اسرائیلی می‌گویند آژیرهای خطر در این مناطق به شکل بی‌وقفه به صدا درمی‌آیند. در همین حال جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز چند منطقه […]

به گزارش صفحه روز، به نقل از الجزیره‌، بامداد امروز گروه‌های مقاومت فلسطینی مناطق جنوبی سرزمین‌های اشغالی و نوار حاشیه‌ای اطراف باریکه غزه را آماج حملات موشکی و خمپاره‌ای خود قرار دادند. منابع اسرائیلی می‌گویند آژیرهای خطر در این مناطق به شکل بی‌وقفه به صدا درمی‌آیند.

در همین حال جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز چند منطقه از جمله خان یونس در جنوب نوار غزه را هدف حملات خود قرار دادند. توپخانه ارتش اشغالگر اسرائیل و نیز ناوهای این رژیم در سواحل غزه نیز در چندین نوبت به سمت اهدافی در این منطقه آتش گشودند.

در حمله صهیونیست‌ها به خان‌یونس آپارتمانی مسکونی هدف قرار گرفته است که این جنایت صهیونیست‌ها چندین شهید و زخمی بر جای گذاشته است. یکی از فرماندهان مقاومت فلسطین در میان شهدای این حمله است.

بنا بر اعلام منابع رسانه‌ایی حمله به آپارتمان مسکونی در خان‌یونس با بمب هدایت‌شونده GBU ۳۹ که ساخت آمریکا است انجام شده است. شبکه المیادین می‌گوید این حمله دست‌کم سه شهید بر جای گذاشته است.

منابع گردان‌های قدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی تایید کردند علی حسن غالی، از اعضای شورای نظامی و فرمانده یگان موشکی گردان‌های قدس به همراه برادر خود محمود غالی در حمله به خان‌یونس به شهادت رسیدند.

ارتش رژیم صهیونیستی تایید کرده که دست به حملاتی در غزه زده است و مدعی شده که مواضع جنبش مقاومت جهاد اسلامی را هدف قرار داده است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت گزارش داد که جنگنده‌های این رژیم اهدافی را در غرب، شمال و جنوب نوار غزه منهدم کرده‌اند. شهرهای خان‌یونس، رفح و بیت لاهیا در باریکه غزه از جمله مناطقی است که هدف حملات هوایی رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از بامداد سه‌شنبه، ۲۵ تن از جمله چندین زن و کودک و نیز ۴ تن از فرماندهان ارشد گروه‌های مقاومت به شهادت رسیده‌اند. در این حملات حداقل ۷۰ تن نیز مجروح شده‌اند.