محسن چاوشی با مشارکت خیرین ۲۳ زندانی را آزاد کرد/ گلریزان ۱۰۰ میلیون تومانی مجازی خیرین در اراک
محسن چاوشی با مشارکت خیرین ۲۳ زندانی را آزاد کرد/ گلریزان ۱۰۰ میلیون تومانی مجازی خیرین در اراک
اراک _ مدیر ستاد دیه استان مرکزی از کمک ۱۰۰ میلیون تومانی خیرین در گلریزان مجازی محسن چاوشی برای آزادی زندانیان این استان خبر داد و گفت: با مشارکت خیرین 23 زندانی به مناسبت عید غدیر به آغوش خانواده‌ها بازگشتند

به گزارش صفحه روز  ، حسن بیگی اظهار کرد: به مناسبت عید سعید غدیر خم محسن چاوشی، خواننده خیّر کشور  در راستای کمک به آزادی ۲۳ نفر از محکومین جرائم غیرعمد استان مرکزی (شهر اراک) در این ایام مبارک و فرخنده از طریق پست اینستاگرام خود مردم شریف خیر و نوع دوست کشور را دعوت به مشارکت کرد.

 

وی افزود: مردم عزیز کشور از طریق جشن گلریزان فضای مجازی توسط خواننده محبوب و خیر محسن چاوشی به نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی در راستای کمک به آزادی ۲۳ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد بابت بخشی از بدهی آنان ظرف مدت کمتر از دو ساعت   مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

 

مدیر ستاد دیه استان مرکزی ادامه داد: این هنرمند  برای چهارمین بار است که از ظرفیت خود جهت کمک به آزادی محکومین جرائم غیرعمد در استان مرکزی استفاده کرد که این مشارکت و ظرفیت‌سازی کمک ۱۰۰ میلیون تومانی به ستاد دیه استان مرکزی را به همراه داشته است.

 

بیگی گفت: به نوبه خود و از طرف زندانیان آزاد شده و آنانی که با این اقدام خداپسندانه شرایط آزادیشان فراهم می شود از این خواننده محبوب و مردم عزیز و خیرخواه کشور که در این کار خیر شرکت کرده‌اند صمیمانه قدردانی می‌کنم.

 

رئیس ستاد دیه استان مرکزی از آزادی ۳۰ نفر زندانی جرائم غیر عمد استان با کمک خیرین و ستاد  دیه کشور  خبر داد و افزود: پیش از این نیز در ایام عید قربان نمایندگی  ستاد دیه استان مرکزی همزمان با عید ولایت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و  با مشارکت خیرین نیک اندیش و نمایندگی ستاد دیه استان  و کمک ستاد دیه کشور زمینه آزادی ۷ نفر را فراهم کرد که در مجموع در این ایام زمینه آزاد سازی۳۰ نفر را با بدهی ۲۹۳ میلیارد ریال  از زندان‌های استان  فراهم  کرده است.

 

به گفته وی مردم خیر و نوعدوست می‌توانند  در این ایام پر خیر و برکت اعیاد ولایت به منظور کمک به  آزاد سازی مابقی زندانیان جرائم غیر عمد  کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

 

 

  • منبع خبر : فارس