فولاد هرمزگان راهی لیگ یک بسکتبال بانوان کشور شد
فولاد هرمزگان راهی لیگ یک بسکتبال بانوان کشور شد
هرمزگان- تیم فولاد هرمزگان به لیگ دسته یک بسکتبال بانوان باشگاه های کشور راه یافت.

به گزارش صفحه روز، تیم  بسکتبال بانوان فولاد هرمزگان در مرحله  نیمه نهایی لیگ دسته دوم بسکتبال باشگاه های کشور به دیدار  تیم شیمیدر قم رفتند و در ۲ بازی نتیجه را واگذار کردند.
براساس‌ تصمیم فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران بازی رده بندی انجام نشد و بانوان فولاد هرمزگان به همراه تیم پادما یدک ایرانیان اصفهان مشترک سوم شده و راهی لیگ دسته اول شدند.
تیم فولاد هرمزگان در این مسابقه ها ۱۲ پیروزی کسب کرد و تنها ۲ باخت در نیمه نهایی مقابل شیمیدر قم در اصفهان داشت تا با عملکرد کاملا خوب به لیگ دسته اول صعود نمایند.
تیم های لئونارد شاهین شهر و شیمیدر قم  راهی بازی فینال لیگ دسته دوم شدند.
فرزانه چنگ سرمربی  تیم فولاد هرمزگان  نیز در پایان این مسابقه‌ها با قدردانی از حمایت های مدیر امور ورزش  فولاد و مجموعه فولاد هرمزگان و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان،  نایب رییس و هیات بسکتبال گفت: در زمانی که ما می خواستیم به این مسابقه‌ها اعزام شویم،به دنبال حامی مالی بودیم که فولاد هرمزگان پا پیش گذاشت و از بانوان هرمزگانی حمایت کرد و ما هم با صعود به لیگ یک جواب حمایت های آن ها را دادیم و امیدوارم در لیگ یک هم از این تیم حمایت کامل صورت گیرد.
مسابقه‌های لیگ دسته دوم بسکتبال بانوان کشور در ۸ گروه برگزار  شد. در این رقابت ها تیم بسکتبال بانوان فولاد هرمزگان در گروه G با تیم های جوم اهواز، هواپیمایی پارس شیراز و شهدای سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم گروه بود.

  • نویسنده : ایرنا