عضو هیأت رئیسه مجلس: اجرای مصوبات سفرهای استانی موجب افزایش اعتماد مردم می‌شود
عضو هیأت رئیسه مجلس: اجرای مصوبات سفرهای استانی موجب افزایش اعتماد مردم می‌شود
محمدرضا دشتی‌اردکانی گفت: اجرایی شدن تصمیمات سفرهای استانی و مشاهده ثمرات این سفرها در سطح جامعه موجب افزایش اعتماد مردم به مسئولان به ویژه در قوه مجریه می‌شود.

به گزارش صفحه روز  ، محمدرضا دشتی‌اردکانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت گفت: دولت سیزدهم در سال اول کاری خود به ۳۱ استان سفر کرد و از نزدیک و به طور دقیق در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

وی افزود: علاوه بر شناسایی مشکلات مردم در جریان سفرهای استانی، رئیس‌جمهور در دیدار مجمع نمایندگان استان‌ها نیز به طور دقیق‌تر در جریان مسائل قرار گرفت و نمایندگان مشکلات مردم را به رئیس‌جمهور منتقل کردند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: در سال نخست کاری دولت، رئیس‌جمهور و اعضای کابینه برنامه‌های خوبی را برای شناسایی مشکلات مردم داشتند و به خوبی این کار انجام شد. سال دوم کاری دولت زمانی است که مردم طمع تصمیمات اتخاذ شده در سفرهای استانی را بچشند و این تصمیمات در سال دوم کاری دولت اجرایی شود.

وی افزود: طبیعتاً اجرایی شدن تصمیمات سفرهای استانی و مشاهده ثمرات این سفرها در سطح جامعه موجب افزایش اعتماد مردم به مسئولان به ویژه در قوه مجریه می‌شود.

  • منبع خبر : فارس