ضرورت تقویت آنتن‌دهی تلفن‌همراه در جاده‌های گردشگری استان
ضرورت تقویت آنتن‌دهی تلفن‌همراه در جاده‌های گردشگری استان
اردبیل- استاندار اردبیل بر ضرورت تقویت آنتن‌دهی تلفن‌همراه در جاده‌های گردشگری خصوصا در محور پایانی تونل حیران به سمت شهرستان نمین تاکید کرد.

به گزارش صفحه روز، سیدحامد عاملی استاندار اردبیل در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: مسائل و مشکلات ۲۰ واحد تولیدی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان اردبیل در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع این مشکلات اتخاذ شد.

وی افزود: در منطقه گیلانده نرسیده به فرودگاه اردبیل، چندین مجموعه بزرگ صنعتی شناخته‌شده و فعال در سطح ملی و استانی، مشکل خط تلفن و اینترنت دارند که ضروری است حل این مشکل تا پایان ماه‌جاری، با تجهیز منطقه به فیبر نوری، پیگیری شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: در محور پایانی تونل حیران به سمت شهرستان نمین، آنتن دهی تلفن همراه ضعیف بوده و گلایه هم‌استانی‌ها و مسافران را در پی دارد که لازم است در اسرع وقت، خط دهی تلفن همراه در این محور به پوشش حداکثری و صد درصدی افزایش یابد.

عاملی بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل، در صدور مجوزهای لازم برای سرمایه‌گذاران، موضوع گردشگری و سرمایه‌گذاری در این زمینه از اولویت‌های اصلی مسئولان استانی است.