شهروندان از مشاوره ها و برنامه های اجتماعی شهرداری اردبیل بهره بگیرند
شهروندان از مشاوره ها و برنامه های اجتماعی شهرداری اردبیل بهره بگیرند
اردبیل- رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: شایسته است شهروندان اردبیلی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با مشارکت خود در فرهنگسراها، از دوره های مشاوره ای و برنامه های اجتماعی شهرداری اردبیل بهره بگیرند.

به گزارش صفحه روز، اباصلت ابراهیمی با تاکید بر این مطلب افزود: در طول ۶ ماه گذشته بیش از یک هزار و ۴۰۰ نوع برنامه اجتماعی در فرهنگسراهای شهرداری اردبیل با هدف کاهش آسیب های اجتماعی برگزار شده است که از شهروندان اردبیل درخواست داریم با حضور و مشارکت خود از این برنامه ها بهره گرفته و برنامه های اجتماعی شهرداری اردبیل را تقویت بخشند.

وی با یادآوری راه اندازی مرکز جامع خانواده در فرهنگسرای بانوان و خانواده شهرداری اردبیل گفت: در این مرکز فرهنگی که باهمکاری قرارگاه فرهنگی فاطمه الزهرا(س) و اداره بهزیستی استان درفرهنگسرای بانوان راه اندازی شده است؛ خدمات مشاوره ای بمنظور ارتقا سطح سلامت اجتماعی شهروندان و کاهش آسیب های اجتماعی به شهروندان ارایه می شود.

ابراهیمی با بیان اینکه سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی اردبیل در کنار فعالیت های ورزشی و فرهنگی توجه ویژه ای به برنامه های اجتماعی دارد؛ عنوان کرد: کارگاههای آموزشی ترک اعتیاد (معتادین گمنام)، دوره های خودآگاهی و خودشناسی، دوره های انگیزشی استاد محسن علیزاده، جلسات مشاوره های دکتر اللهیاری، کارگاه دوپینگ مغزی و …از جمله برنامه های اجتماعی برگزار شده درتمامی فرهنگسراهای شهرداری اردبیل می باشد که علاقمندان جهت حضور در این برنامه ها می توانند به واحد آموزش نزدکترین فرهنگسرای محل خود مراجعه کنند.

وی همچنین از برگزاری آموزش های امدادی در کنار دیگر دوره های مهارت آموزی از جمله خیاطی، گلدوزی، جواهر دوزی،چرم دوزی، طراحی لباس، آشپزی و …در فرهنگسراها خبرداد و گفت: پنجشنبه های هرهفته کارگاه سبک زندگی سالم نیز برگزار می شود.