شمار مبتلایان روزانه کرونا در چهارمحال و بختیاری سه رقمی شد
شمار مبتلایان روزانه کرونا در چهارمحال و بختیاری سه رقمی شد
چهارمحال و بختیاری _ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۱۰۶ نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و ۱۰ نفر از بستری‌شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان مثبت قطعی اعلام شد.

به گزارش صفحه روز  ، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، سید علی درخشان امروز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۴ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۱۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۱۰۶ نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و ۱۰ نفر از بستری‌شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان مثبت قطعی اعلام شد.

درخشان افزود: هم اکنون ۴۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری‌شان هستند.

وی با اشاره به اینکه طی شبانه‌روز گذشته هیچ مورد فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش نشده‌است، تصریح کرد: هم اکنون یک نفر از بیماران کرونایی با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: هم اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان بروجن در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های شهرکرد، سامان، کیار، اردل، خانمیرزا و کوهرنگ در وضعیت زرد و شهرستان‌های بن، فارسان و لردگان در وضعیت آبی هستند.

  • منبع خبر : فارس