شعبه دوم اتاق اصناف اردبیل راه‌اندازی می‌شود/ فعالیت ۲۵ هزار واحد صنفی پروانه‌دار در اردبیل
شعبه دوم اتاق اصناف اردبیل راه‌اندازی می‌شود/ فعالیت ۲۵ هزار واحد صنفی پروانه‌دار در اردبیل
اردبیل- رئیس اتاق اصناف مرکز اردبیل از راه‌اندازی شعبه دوم اتاق اصناف و سایت این مرکز در راستای افزایش خدمات و بررسی مسائل و مشکلات اصناف و بازاریان خبر داد.

به گزارش صفحه روز، مسعود ناصری راد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: راه‌اندازی شعبه دوم اتاق اصناف و سایت این مرکز در راستای افزایش خدمات و بررسی مسائل و مشکلات اصناف و بازاریان در دستور کار است.

وی با بیان اینکه بیمه از ملزومات جامعه مدرن و یکی از دغدغه‌های اصناف است، افزود: تعهدات، شرایط پرداخت و امتیاز و خدماتی که از سوی بیمه ارائه می‌شود، اهمیت ویژه‌ای برای اصناف دارد و شرکت‌هایی که در این رابطه با اصناف همکاری می‌کنند نیز در اولویت قرار دارند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل تصریح کرد: پرهیز از روزمرگی و شخصیت‌سازی برای اصناف و تبدیل دیدگاه‌های منفی به مثبت، از اهداف پیش روی اتاق اصناف است و در این رابطه نیز برنامه ریزی‌هایی انجام و کارهایی به اجرا درآمده تا اصناف را به امنیت و آرامش سوق دهد.

وی تشریح کرد: بیش از ۲۵ هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در اردبیل نشانگر ظرفیت و توان بالای این قشر و نقش مهم آنان در سطح جامعه است.

ناصری راد با اعلام اینکه خدماتی از جمله بیمه عمر و مزایای آن باید از سال‌ها پیش در میان اصناف نهادینه و اجرا می‌شد، گفت: اتاق اصناف با راه‌اندازی شعبه دوم در میدان وحدت اردبیل و ایجاد سایت اتاق اصناف برای انعکاس مسائل و مشکلات تلاش می کند تا آرامش را به بازار تزریق و روند تازه‌ای را در اجرای برنامه‌های هدفمند و تاثیرگذار در پیش گیرد.

در این جلسه تفاهم نامه همکاری اتاق اصناف با بیمه کارآفرین امضا شد.