سند توسعه دانش‌بنیان استان سمنان تدوین شد
سند توسعه دانش‌بنیان استان سمنان تدوین شد
سمنان_سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت:‌ سند توسعه دانش‌بنیان استان به جمع‌بندی رسیده است و اصلاحات نهایی آن انجام خواهد شد.

به گزارش صفحه روز  ، محمدرضا صادقی،‌ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان صبح امروز در جلسه ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان استان سمنان در سالن جلسات یادگار امام استانداری اظهار کرد: رویداد «تانا» و طرح «شهید احمدی روشن»، دو اقدام ارزنده‌ای است که در حوزه دانش‌بنیان در استان اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: از عملکرد بانک‌ها در حوزه حمایت از بخش دانش‌بنیان به‌صورت ویژه تشکر می‌شود؛ سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است و باید اجرایی شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان اضافه کرد:‌ سند توسعه دانش‌بنیان استان به جمع‌بندی رسیده و اصلاحات نهایی آن انجام خواهد شد.

صادقی بیان کرد: با هدف‌گذاری صحیح، از تمام داشته‌ها و ظرفیت‌ها در حوزه دانش‌بنیان برای برطرف ساختن مشکلات استان استفاده خواهیم کرد.

صادقی بیان کرد: دستگاه‌های عضو ستاد، تمام ظرفیت‌ها، امکانات و تسهیلات ممکن را برای حمایت از حوزه دانش‌بنیان به کار بگیرند.

وی گفت: باید بدانیم راه پیشرفت و توسعه برای استان از معبر حوزه دانش‌بنیان می‌گذرد.

  • منبع خبر : فارس