سفر‌ سرزده رئیس قوه قضائیه به استان البرز/ راه‌اند‌ازی خط تولید نسل جدید واکسن ضدسرطان با حضور اژه‌ای
سفر‌ سرزده رئیس قوه قضائیه به استان البرز/ راه‌اند‌ازی خط تولید نسل جدید واکسن ضدسرطان با حضور اژه‌ای
البرز- رئیس قوه قضائیه در ادامه سفرهای بدون تشریفات خود به استان‌ها، این بار ‌سرزده به استان البر‌ز سفر کرد تا ‌در جریان مشکلات قضایی مردم قرار گیرد.

به گزارش صفحه روز، حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در ادامه سفرهای بدون تشریفات خود به استان‌ها، این بار ‌سرزده به استان البر‌ز سفر کرد تا ضمن بررسی مشکلات قضایی این استان، از دادگستری و  برخی مجتمع‌های قضایی کرج شخصا بازدید کرده و در جریان مشکلات قضایی مردم قرار گیرد.

رئیس قوه قضائیه صبح امروز در نخستین برنامه سفر، از شهرک دارویی برکت و شرکت بیوسان فارمد بازدید کرد.

در این بازدید خط تولید نسل جدید واکسن ضدسرطان و داروهای بیولوژی شرکت بایوسان فارمد در شهرک دارویی برکت استان البرز افتتاح‌ شد.

تاسیس و راه‌اند‌ازی خط تولید واکسن‌های ‌جدید از جمله ‌واکسن سرطان رحم  و خط تولید داروهای پپتیدی که با تلاش دانشمندان جوان ایرانی صورت گرفت  از جمله دستاو‌ردهای این مجموعه است.

این پروژه با سرمایه‌گذاری ۲۰۰۰ میلیارد تومانی اجرا شده که ‌با راه‌انداز‌ی آنها بیش از ۶۰۰ شغل مستقیم نیر ایجاد می‌شود.

استاندار البرز، رئیس مجمع نمایندگان استان البرز‌، رئیس کل دادگستری استان البرز، دادستان و برخی از مسئولان قضایی و اجرایی  رئیس قوه قضائیه را در این سفر همراهی می‌کنند.

به گزارش تسنیم، در پی ابلاغ دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر حذف تشریفات و هزینه‌های زائد و لزوم اجرای یکپارچه و دقیق آن در قوه قضاییه و همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، سفر‌ امروز رئیس دستگاه قضا به استان البرز نیز همانند سفر چندی پیش وی به استان‌های اصفهان، خراسان رضوی و هرمزگان بدون تشریفات مرسوم صورت گرفت.

 

  • منبع خبر : تسنیم