رهایی گروگان ۲۱ ساله زاهدانی از چنگال آدم‌ربایان
رهایی گروگان ۲۱ ساله زاهدانی از چنگال آدم‌ربایان
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان ۲۱ ساله زاهدانی پس از ۲ ساعت اسارت از چنگال آدم‌ربایان خبر داد.

به گزارش صفحه روز، سردار دوستعلی جلیلیان در زاهدان اظهار داشت: همزمان با اعلام وقوع یک فقره آدم‌ربایی در یکی از خیابان‌های شهر زاهدان، با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله عوامل انتظامی در این خصوص وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در بررسی میدانی پلیس مشخص شد در ساعت ۲ بامداد سرنشینان دو دستگاه خودروی سواری زانتیا و پژو ۴۰۵ به علت ناکامی در سرقت یک دستگاه خودروی پژو پارس راننده این وسیله نقلیه را با تهدید سلاح گرم به عنوان گروگان ربوده‌اند.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اشراف اطلاعاتی و ساز و کارهای تعیین شده پلیس در این راستا گفت: جوان ۲۱ ساله بعد از ۲ ساعت اسارت از چنگ آدم‌ربایان آزاد و به آغوش خانواده برگشت و با توجه به شناسایی عاملان تحقیقات تکمیلی پلیس برای دستگیری آنها همچنان ادامه دارد.

سردار جلیلیان در تشریح جزئیات خبر دیگری اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره تیراندازی در سطح شهرستان زاهدان رسیدگی به آن بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیس، در نهایت ۴ نفر متهم اصلی در این خصوص شناسایی و در مخفیگاهشان طی یک عملیات ضربتی و مقتدرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اعتراف متهمان به بزه ارتکابی، خاطر نشان کرد: علت و انگیزه تیراندازی اختلاف مالی قبلی بوده است.