حمله حیوان درنده به ۲ نفر از اهالی روستای اندبیل در خلخال
حمله حیوان درنده به ۲ نفر از اهالی روستای اندبیل در خلخال
اردبیل- خلخال- فرماندار شهرستان خلخال در استان اردبیل گفت: حمله حیوانی شبیه گرگ دو نفر از اهالی روستای اندبیل از توابع بخش مرکزی شهرستان خلخال را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش صفحه روز، سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال گفت: حمله حیوانی شبیه گرگ دو نفر از اهالی روستای اندبیل از توابع بخش مرکزی شهرستان خلخال را راهی بیمارستان کرد.

وی افزود: حوالی ساعت ۱۳ ظهر دیروز یک کودک ۴ ساله و همچنین یک خانم جوان در دو زمان و در دو محل جداگانه در روستای اندبیل از توابع بخش مرکزی شهرستان خلخال مورد هجوم و حمله حیوان درنده ای  شبیه گرگ قرار گرفته و از نواحی مختلف بدن دچار مجروحیت و مصدومیت شده اند.

این مسئول ادامه داد: مصدوم اول دختر ۴ ساله اهل روستای اندبیل از ناحیه سر، دو دست و ساعد مورد حمله حیوان درنده قرار گرفته بود که عمل جراحی بر روی سر این مصدوم انجام شد.

یحیی زاده بیان کرد: مصدوم دوم هم که زن جوانی اهل همین روستا است، از ناحیه دو دست مورد گاز گرفتگی قرار گرفته که بلافاصله پانسمان و شستشوی محل گاز گرفتگی و همچنین اقدامات مربوط به پیشگیری از ابتلای افراد مصدوم به بیماری هاری صورت گرفت.

فرماندار خلخال تصریح کرد: اهالی روستای اندبیل تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.