جزئیات دورکاری کارمندان در استان تهران برای دوشنبه
جزئیات دورکاری کارمندان در استان تهران برای دوشنبه
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به درخواست وزارت بهداشت و قرارگیری شاخص کیفیت هوا در شرایط ناسالم، جزئیات بهره‌گیری از دورکاری برای کارمندان در سطح استان تهران را برای دوشنبه ۱۲ دی‌ماه تشریح کرد.

به گزارش صفحه روز، عابد ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در تشریح نحوه دورکاری کارمندان در استان تهران برای فردا دوشنبه ۱۲ دی‌ماه اظهار کرد: با توجه به درخواست وزارت بهداشت و قرارگیری شاخص کیفیت هوا در شرایط ناسالم علاوه بر مصوبات قبلی کمیته اضطرار آلودگی هوا که در روز شنبه تشکیل شده بود، امروز یکشنبه نیز کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل جلسه داد و نسبت به دورکاری کارمندان در استان تهران تصمیم‌گیری شد.

وی تاکید کرد: برابر مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا بخشی از کارمندان که در گروه‌های حساس و پرخطر قرار دارند شامل خانم‌های باردار، کارمندان خانم که فرزند دبستانی و زیر شش سال دارند، تمامی کارمندان بالای ۵۰ سال  برای فردا از دورکاری استفاده خواهند کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران  ادامه داد: کارمندانی که بیماری‌های قلبی، ریوی و تنفسی دارند و بیماران دیابتی و رماتیسمی و سایر بیماران و همچنین افراد دارای فشار خون بالا و کارمندان سرطانی برای فردا از دورکاری استفاده خواهند کرد.

  • منبع خبر : فارس