جابه‌جایی زائران اربعین حسینی اردبیل با ۲۴۰ دستگاه اتوبوس
جابه‌جایی زائران اربعین حسینی اردبیل با ۲۴۰ دستگاه اتوبوس
اردبیل - سخنگوی طرح اربعین راهداری استان اردبیل گفت: زائران اربعین حسینی تاکنون با ۲۴۰ دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافربری از اردبیل به‌سمت مرز مهران جابه‌جا شده‌اند.

به گزارش  صفحه روز ، رضا شیرین‌زاده عصر امروز در مراسم اعزام زائران اربعین حسینی با بیان این‌که خدمات‌رسانی به زوار امام حسین(ع) و جابه‌جایی بدون دغدغه آن‌ها از وظایف مهم راهداری است، اظهار کرد: زائران اربعین حسینی تاکنون با ۲۴۰ دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافربری از اردبیل به‌سمت مرز مهران جابه‌جا شده‌اند.

وی از جابه‌جایی ۶۸ نفر از زائران اربعین حسینی توسط ۲ دستگاه ناوگان اتوبوس به‌صورت صلواتی از اردبیل به‌سمت مرز مهران خبر داد و افزود: این ۲ راننده خیر، خوشنام و باسابقه اردبیلی به نام‌های آدگوزل مهردل و علی پیری با هدف خدمت به زائران و احسان در راه امام حسین( ع)، زائران اربعین حسینی را که آرزوی زیارت داشتند در اقدامی شایسته به‌صورت رایگان به پایانه مرزی شهید حاج قاسم سلیمانی مهران جابه‌جا کردند.

استقرار راهداران استان اردبیل تا ۳۱ شهریور در مرز مهران

سخنگوی طرح اربعین راهداری استان اردبیل با اشاره به این‌که نیروهای خدوم راهداری از همان ابتدای طرح با تمام تجهیزات و توان در مرز مهران مستقر هستند، تصریح کرد: همان‌طور که رانندگان وظیفه جابه‌جایی زائران از اردبیل به‌سمت مرز مهران را به عهده دارند، تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از مرز مهران به‌سمت اردبیل نیز توسط رانندگان پرتلاش انجام شده است.

شیرین‌زاده گفت: همکاران راهداری و حمل‌ونقل برای نظم‌دهی و هماهنگی بازگشت زائران به استان اردبیل تا ۳۱ شهریور در مرز مهران مستقر هستند تا زوار حسینی در بازگشت به استان هیچ مشکلی نداشته باشند.

ایجاد نمایندگی راهداری استان اردبیل در مرز مهران

وی هدف از ایجاد نمایندگی اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در پایانه شهید حاج قاسم سلیمانی مرز مهران را ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین حسینی استان اردبیل موقع برگشت از کربلای معلی عنوان کرد و ادامه داد: با این کار در تردد زائران اربعین حسینی استان به هنگام بازگشت مشکلی پیش نخواهد آمد و آنان بدون دغدغه به دیار خود باز خواهند گشت.

سخنگوی طرح اربعین راهداری استان اردبیل با اشاره به این‌که جابه‌جایی زائران اربعین سالار شهیدان بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، بیان کرد: نظارت‌ها بر عملکرد شرکت‌ها و ناوگان‌های حمل‌ونقل عمومی تشدید می‌شود و از مردم درخواست می‌کنیم هرگونه شکایات و گران‌فروشی بلیت‌ها را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی، به راهداری اطلاع دهند.

  • منبع خبر : فارس