جابجایی بیش از ۳۸۰ هزار نفر مسافر در استان اردبیل
جابجایی بیش از ۳۸۰ هزار نفر مسافر در استان اردبیل
اردبیل- رئیس اداره حمل ونقل ومسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابجایی بیش از 380 هزار نفر مسافر در فصل بهار خبر داد.

به گزارش صفحه روز، فتح اله پورصالحی در بازدید از شرکت های مسافری شهرستان خلخال با بیان اینکه این میزان جابجایی مسافر در قالب ۶۹ هزار و ۷۵ سفر انجام شده افزود:این میزان جابجایی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷درصد افزایش را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه از این میزان مسافر ۱۸۴ هزار و۰ ۱۵ نفر توسط وسیله نقلیه اتوبوس، ۳۲ هزار و ۱۱۲ نفر با مینی بوس و ۱۶۴ هزار و ۲۱۵ نفر نیز به وسیله سواری جابجا شده اند تصریح کرد: ۲ هزار و ۲۴۰ راننده در حوزه مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

رئیس اداره حمل ونقل ومسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل اظهار کرد:شهرستان های اردبیل با ۲۱۲ هزار و۸۴ نفر،مشگین شهر با ۶۲ هزار و۸۹۹ و خلخال نیز با ۳۶ هزار و ۲۳۶ نفرمسافربیشترین جابجایی را در سه ماهه گذشته داشته اند.

پورصالحی فعالیت هزار و۲۳۱ ناوگان مسافری را دراستان اردبیل یادآور شدو اظهار کرد:۵۷ شرکت مسافربری در استان در حال فعالیت هستند.

وی از فعالیت ۷ پایانه مسافری در استان اردبیل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران خبردادو خاطرنشان کرد:مردم می توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از عملکرد شرکت ها و رانندگان مسافری را به سامانه ۱۴۱ مدیریت راههای استان اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

رئیس اداره حمل ونقل ومسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مردم و مسافران خواست قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راهها باخبرشوند.