تمدیدمهلت شرکت در جایزه ملی محیط زیست
تمدیدمهلت شرکت در جایزه ملی محیط زیست
با توجه به استقبال افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در جایزه ملی محیط زیست ، زمان دریافت مدارک و مستندات فعالیت های داوطلبان تا پایان آبان تمدید شد.

به گزارش صفحه روز، فاطمه شفیعی‌، دبیر اجرایی جایزه ملی محیط زیست گفت : در پی اعلام فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ملی و با توجه به وقفه چهارساله در اهدا جایزه ملی، استقبال زیادی از سوی افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی برای شرکت در این رویداد ملی صورت گرفت. براین اساس، زمان دریافت مدارک و مستندات فعالیت های داوطلبان تا تاریخ ۳۰/۸/۱۴۰۱ تمدید شد.

وی با تاکید بر اینکه متقاضیان شرکت در این رویداد می توانند در دو گروه حقوقی متشکل از: موسسات عمومی و سازمان‌های دولتی، موسسات و شرکت‌های خصوصی، شرکت های نوآور و دانش بنیان و سازمان های مردم نهاد و حقیقی متشکل از متخصصین و سایر اشخاص داوطلب شوند عنوان داشت : داوطلبان که فعالیت‌های آنها شامل حداقل یک محور مصوب دریافت جایزه ملی می باشد می توانند مدارک و مستندات کامل فعالیت های خود را به همراه فرم پیوست فراخوان تا تاریخ ۳۰/۸/۱۴۰۱ به آدرس ایمیل jayezemeli@doe.ir ارسال کنند.

بنا بر این گزارش، هرگونه اطلاعات تکمیلی در سایت jayezemeli@doe.ir  قابل دسترسی بوده و همچنین دبیرخانه جایزه ملی با شماره های تماس  ۸۸۲۳۳۰۶۶ و ۴۲۷۸۱۵۶۵ پاسخگوی سوالات احتمالی است.

  • منبع خبر : فارس