تقدیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن
تقدیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تقدیم لوح سپاس از تلاش‌های سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن در تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح تقدیر کرد.

به گزارش صفحه روز، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تقدیم لوح سپاس از تلاش‌های سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن در تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح تقدیر کرد و در این لوح از اقدامات این سازمان در تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح که با کلنگ‌زنی و بهره‌برداری بیش از ۳۸ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور انجام شد، تشکر کرد.

بهره‌برداری از این واحدهای مسکونی در قالب تفاهمنامه دوجانبه میان ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و وزارت راه و شهرسازی برای ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن صورت گرفته است.

سازمان ملی زمین و مسکن پیش از این هم برای تفاهم با نهادها و دستگاه‌های مختلف در جهت تامین مسکن کارکنان آنها اعلام آمادگی کرده بود.

طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح‌های کلان دولت سیزدهم است که احداث ۴ میلیون واحد مسکونی طی ۴ سال را در برنامه دارد و در قالب این طرح تفاهم‌نامه‌هایی با سازمان‌ها و وزارتخانه‌های متعدد به امضا رسیده که برخی از آنها به مرحله اجرایی و عملیاتی رسیده است.