بیش از ۳۷۰ آسیب‌دیده از بارندگی در سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند
بیش از ۳۷۰ آسیب‌دیده از بارندگی در سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند
سيستان و بلوچستان _ جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدادرسانی به بیش از ۳۷۴ آسیب‌دیده از بارندگی‌های اخیر در جنوب استان خبر داد.

به گزارش صفحه روز  ، روابط عمومی هلال احمر سیستان و بلوچستان، علیرضا میربهاءالدین گفت: ۵۷ خانوار سیل زده در قالب ۲۱۱  نفر در چادرهای امدادی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان اسکان اضطراری داده شدند.

وی ادامه داد: همچنین ۵۷ دستگاه چادر، ۱۲۶ تخته موکت، ۱۸۵ تخته پتو و ۲۴۰ کیلوگرم نایلون در بین آسیب دیدگان ناشی از سیلاب جنوب سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۸۵ بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۲۶۵ کیلوگرم برنج و همچنین ۳۳ کیلوگرم قند و شکر و چای و اقلام ضروری دیگر نیز در بین آسیب دیدگان توزیع شد.

وی افزود: ۳۵ روستا در شهرستانهای سرباز نیکشهر، ایرانشهر، سیب و سوران، دلگان، فنوج، سراوان و خاش درگیر سیلاب و آبگرفتگی شدند که ۴۷  تیم عملیاتی با بکارگیری ۴۹ خودرو امدادی به آنها خدمات رسانی کردند.

میربهاءالدین از امدادرسانی به بیش از ۳۷۴ آسیب دیده از بارندگی های اخیر در جنوب استان خبر داد و گفت:  ۳۵ روستا در شهرستانهای سرباز نیکشهر، ایرانشهر، سیب و سوران، دلگان، فنوج، سراوان و خاش درگیر سیلاب و آبگرفتگی توسط  ۴۷  تیم عملیاتی و بکارگیری ۴۹ خودرو امدادی و عملیاتی ارائه خدمات شدند.

  • منبع خبر : فارس