برگزاری ویژه‌برنامه‌های فرهنگی به مناسبت هفته وحدت در ایستگاه‌های مترو
برگزاری ویژه‌برنامه‌های فرهنگی به مناسبت هفته وحدت در ایستگاه‌های مترو
ویژه‌برنامه‌های فرهنگی باهدف گسترش و افزایش شناخت شهروندان از الگوهای دینی به‌ویژه سیره و سنت نبوی در ایستگاه‌های متروی تهران اجرا می‌شوند.

به گزارش صفحه روز ،سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی و تهران با اشاره به نقش پیامبر مهربانی در ایجاد اتحاد و همگرایی امت اسلام گفت: در ایستگاه‌های منتخب متروی تهران برنامه‌هایی به مناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) پیش‌بینی‌شده است.

وی ادامه داد: اجرای سرود گروه دستان گویا در ایستگاه امام خمینی (ره) و اجرای گروه‌های سرود دانش‌آموزی در ایستگاه‌های امام خمینی (ره)، میدان حضرت ولیعصر (عج)، تئاتر شهر، شادمان، میدان آزادی، ارم سبز، دروازه دولت، شهید بهشتی، فدک، امام حسین (ع) و جهاد ازجمله برنامه‌هایی است که به این مناسبت از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ مهر از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار می‌شود.

محمد نقیب برپایی نمایشگاه عکس با موضوع هفته وحدت با مشارکت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ایوان انتظار را از دیگر ویژه‌برنامه‌های متروی تهران عنوان کرد و افزود: در این هفته نمایشگاه‌ عکس با عنوان حبل‌الله در ایستگاه‌های تهرانپارس، شادمان و پیروزی و همچنین نمایشگاه عکس با عنوان پیامبر مهربانی در ایستگاه‌های امام خمینی(ره) و شهدای هفتم تیر در معرض تماشای مسافران شهر زیرزمینی قرار می‌گیرد.

  • منبع خبر : فارس