بازگشایی جاده‌های خسارت دیده شرق گلستان ادامه دارد
بازگشایی جاده‌های خسارت دیده شرق گلستان ادامه دارد
گلستان _ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: هشت گروه راهداری با تجهیزات کامل مشغول بازگشایی محورهای خسارت دیده از بارش باران شدید ۲۴ ساعت گذشته در سه شهرستان شرق استان هستند.

به گزارش صفحه روز  ، غلامرضا بیکی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: محورهای خسارت‌دیده از بارش باران شدید شامل خرابی و آب‌شستگی و گل و لای در محورهای قره‌دونگ، اوچقویی، پشه‌لر در  گنبدکاووس، آبگرفتگی آق سو – یکه‌قوز، عزیزآباد – یل چشمه و گل و لای، تنه درخت و انسداد دهانه آبروها و پل های آبنمای در چارمازو، جشت خوجه‌لر، کاظم خوجه، فرید و خمبرآباد کلاله است.

وی ادامه داد: بارش باران شدید بخشی از محور مراوه‌تپه به سمت داشلی برون گنبدکاووس را دچار خسارت کرد که غروب سه شنبه با تلاش راهداران اعزام شده به محل حادثه،عملیات لایروبی انجام شد و اکنون در محور چاتال به سمت گلیداغ در حال لایروبی مقطعی این محور هستند.

بیکی اضافه کرد: برآورد خسارت وارده به محورهای ارتباطی در شرق استان پس از بررسی کارشناسان راهداری، اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: ۱۵ گروه راهداری با تجهیزات کامل در محورهای ارتباطی شرق استان از روز گذشته سه شنبه  مستقر و آماده ارایه خدمات به رانندگان در صورت گرفتاری در بارش باران شدید شدند.

  • منبع خبر : فارس