استفاده از ظرفیت ها و ثروت های چابهار برای اشتغال پایدار
استفاده از ظرفیت ها و ثروت های چابهار برای اشتغال پایدار
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه "القای ویژگی محرومیت برای این استان کاملا اشتباه است بلکه باید این منطقه را در حال توسعه بنامیم"، گفت، چابهار باید به قطب صادرات و واردات کشور تبدیل شود.

به گزارش صفحه روز، محمد کرمی استاندار در حاشیه نشست با مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان استانی بسیار ثروتمند است بنابراین باید از این ظرفیت ها و ثروت ها در جهت اشتغال پایدار استفاده کرد.
وی افزود: در حال حاضر در تلاشیم تا به سرعت صادرات و واردات را توسعه دهیم همچنین کالاهایی را که در این استان تولید می‌شوند، صادر کنیم.
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تصریح کرد: باید زمینه اشتغال افراد جویای کار فراهم شود و معادن استان نیز باید با ایجاد صنایع تبدیلی فعال شوند.
وی ادامه داد: القای محرومیت و عقب ماندگی برای سیستان و بلوچستان کاملا اشتباه است بلکه باید این منطقه را در حال توسعه بنامیم.
کرمی تصریح کرد: چابهار باید به قطب صادرات و واردات کشور تبدیل شود که این امر مستلزم حضور سرمایه گذاران در این استان است ضمن اینکه با تلاش های انجام شده سرمایه گذارانی را نیز به این استان آوردیم.
​وی با تأکید بر جلوگیری از ایجاد اقتصاد دلالی اذعان کرد: اقتصاد باید به یک اقتصاد مردمی تبدیل شود و مردم حضور و مشارکت فعالی در این امر مهم داشته باشند.