ادارات، مدارس و دانشگاه‌های تهران شنبه تعطیل شد
ادارات، مدارس و دانشگاه‌های تهران شنبه تعطیل شد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: با توجه به برودت سرما و کاهش دما و جهت مدیریت بهینه مصرف گاز، فردا ادارات، مدارس و دانشگاه‌های استان تهران تعطیل شدند.

به گزارش صفحه روز ،با توجه به برودت سرما و کاهش دما و جهت مدیریت بهینه مصرف گاز، فردا ادارات، مدارس و دانشگاه‌های استان تهران تعطیل شد.

قدرت‌الله شفیقی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران در گفت وگو با خبرنگار فارس در تهران در رابطه با وضعیت تعطیلی ادارات استان تهران اظهار کرد: با توجه به برودت سرما و کاهش دما و جهت مدیریت بهینه مصرف گاز، همچنین به خاطر جلوگیری از افت فشار گاز و رعایت حال مردم خصوصا در استان‌های شمالی و شمال شرقی، فردا تمام دستگاه‌های اجرایی استان تهران تعطیل می‌باشند.

وی ادامه داد: همچنین کلیه مراکز آموزشی و مدارس و دانشگاه‌ها، به جز مقطع پایه ۱۲ به علت امتحانات سراسری، فردا تعطیل هستند. دانشگاه‌ها نیز می‌بایست تاریخ دیگری برای امتحانات مشخص کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران شفیقی افزود: ساعات کلیه شعب بانکی نیز از ساعت ۹ تا ۱۳ است. واحدهای ستادی بانک ها، به جز واحدهای پشتیبان که کارشان رائه سرویس‌های غیرحضوری است، تعطیل هستند.

شفیقی گفت: کلیه سیستم های گرمایشی ادارات دولتی، اعم از گازی، برقی و گازوئیلی باید خاموش باشند.

  • منبع خبر : فارس