اختصاص ۳۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران به مرقد امام خمینی(ره)
اختصاص ۳۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران به مرقد امام خمینی(ره)
با همکاری و هماهنگی شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس و استفاده از ظرفیت های موجود به طوریکه خللی نیز در ایاب و ذهاب کارکنان رخ ندهد این مهم محقق شد.

‌به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صفحه روز استان بوشهر؛ عبدالمجید حیاتی با بیان این مطلب گفت:۳۰ دستگاه اتوبوس از سوی شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با محوریت و هماهنگی سازمان منطقه ویژه پارس با هدف تجدید عهد با آرمان های امام راحل (ره)در اختیار ستاد استانی و سپاه امام صادق (ع) قرار داده شد تا عموم زائران و علاقه مندان استان بوشهر برای شرکت در این مراسم و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی شرکت نمایند.

وی تاکید کرد: برنامه ریزی این موضوع از مدت ها قبل اندیشیده شده بود و خوشبختانه با همکاری و هماهنگی شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس و استفاده از ظرفیت های موجود به طوریکه خللی نیز در ایاب و ذهاب کارکنان رخ ندهد این مهم محقق شد.

حیاتی افزود:علاوه بر این پایگاه های بسیج سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، نفت و گاز پارس ، مجتمع گاز پارس جنوبی و پتروشیمی ها نیز با هماهنگی حوزه و ناحیه مقاومت بسیج سپاه عسلویه، کاروان هایی از کارکنان بسیجی را به حرم امام راحل اعزام کردند.

  • نویسنده : ادمین استان بوشهر
  • منبع خبر : پایگاه خبری صفحه روز استان بوشهر