اخبار زورگیری در شهرستان بیرجند تکذیب شد
اخبار زورگیری در شهرستان بیرجند تکذیب شد
خراسان جنوبی _ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی مطالبی را که بتازگی در فضای رسانه‌ای استان درخصوص زورگیری منتشر شده است، تکذیب کرد.

به گزارش صفحه روز ،  سرهنگ کاظم صادقی اظهار داشت: اخیرا مطلبی با موضوع “تجربه‌های تلخی که امنیت استان را مشوش می‌کند” در فضای رسانه‌ای خراسان جنوبی انتشار یافته و این در حالی است که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این موضوع صحت نداشته است.

وی افزود: تعداد معدودی از بسترهای خبری موجود در فضای مجازی نیز بدون توجه به منبع خبر همچنین کسب اطلاع از اقدامات فرماندهی انتظامی این خبر را بازنشر داده و باعث تشویش اذهان عمومی شده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی با تکذیب این اخبار بیان کرد: ممکن است مردم به‌صورت ناخواسته این اخبار را دریافت کنند و از روی ناآگاهی باز نشر دهند که به شهروندان توصیه می‌شود اخبار صحیح و دقیق را از منابع رسمی و معتبر همچنین کانال خبری پلیس در پیام‌رسان سروش به نشانی police_khj@ پیگیری کنند.

وی گفت: افرادی که در فضای مجازی به منظور جذب مخاطب مطلبی را نشر می‌دهند و موجب تشویش اذهان عمومی شهروندان می‌شوند، اقدام آنها از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

  • منبع خبر : فارس