اجرای محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال
اجرای محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال
رئیس پلیس راه مازندران گفت: اجرای محدودیت‌های‌ ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال در دستور کار پلیس قرار دارد.

به گزارش صفحه روز ، یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جاده‌ها و اجرای محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در جاده‌های شمال به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به اجرای محدودیت‌های‌ ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال، افزود: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از جاده شمال ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز پنج‌شنبه از مرزن‌آباد به کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج و آزادراه تهران شمال به مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود که احتمال لغو این محدودیت وجود دارد.

جهان‌تاب بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به مرزن‌آباد ممنوع بوده و بل اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی کماکان از محور هراز، یادآور شد: تردد همه کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن محدوده مشاء به‌صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب با تاکید بر اینکه اجرای محدودیت‌‌ها درصورت ترافیک خواهد بود، گفت: توجه به هشدارها و توصیه‌ها مورد تاکید پلیس است.

  • منبع خبر : فارس