آب آشامیدنی در دسترس مردم شهرکرد استانداردهای لازم را دارد/ کیفیت خط قرمز شرکت آبفاست
آب آشامیدنی در دسترس مردم شهرکرد استانداردهای لازم را دارد/ کیفیت خط قرمز شرکت آبفاست
چهارمحال و بختیاری _ مدیرعامل آبفا چهارمحال و بختیاری گفت: تمام آب‌های شبکه آبرسانی، تانکرها و بسته‌بندی استانداردهای کیفی را دارد و به طور پیوسته توسط کارشناسان کنترل کیفی شرکت آبفا و بهداشت و درمان رصد می‌شود.

به گزارش صفحه روز  ، احمدرضا محمدی شامگاه دوشنبه در برنامه چشم‌انداز که از شبکه استانی جهان‌بین پخش می‌شد، گفت: تمام آب‌های شبکه آبرسانی، تانکرها و بسته‌بندی استانداردهای کیفی را دارد و به طور پیوسته توسط کارشناسان کنترل کیفی شرکت آبفا و بهداشت و درمان رصد می‌شود.

مدیرعامل آبفا چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در کنار هر تانکر یک نیروی کنترل کیفی هر ۲ ساعت یکبار میزان کلر باقی‌مانده در آب را چِک می‌کند.

وی با اشاره اینکه در همان روز اول ۸۰ تانکر آبرسانی به ارسال شد اما به دلیل ممیزی‌ها و کنترل کیفی کارشناسان آبفا هشت دستگاه که شرایط حمل و نگهداری آب را نداشت برگشت خورد، افزود: خط قرمز شرکت آبفا مسائل کیفی است.

محمدی اضافه کرد: اگر منابع از طریق خطوط به مخازن اضافه شود گندزدایی داخل مخزن انجام می‌شود و با آب سایر منابع مخلوط و وارد شبکه می‌شود و اگر امکان انتقال به مخازن نباشد در محل از طریق سیستم‌های گندزدایی ضدعفونی می‌شود.

وی گفت: مردم با اطمینان این آب‌ها را استفاده کنند چرا که کاملا بهداشتی است

  • منبع خبر : فارس